Betsantra Bonus

Betsantra Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Enbet’i Öneriyoruz!

%50 Hoşgeldin Bonusu

Betsantra sitesine yeni üye olan ve ilk defa para yatırımı yapcak olan üyelere verilmekte olan %20 Hoşgeldin Bonusu, minimum 10 TL ve maksimum ise 300 TL para yatırımı yapan üyelere verilmektedir. %20 Hoşgeldin Bonusunu kazanabilmek için yatırılan ana parayı ilk olarak minimum 1.30 orandan oynamak gerekmektedir. Bu oyun yapıldıktan sonra ise üyeler canlı destek hattına bağlanarak %20 Hoşgeldin Bonusundan yararlanabilmektedir. %20 Hoşgeldin Bonusunun çevrimi için ise bonusun 10 katını minimum 2.00 oranlı tekli kuponlar ile oynamak gerekmektedir. Kombine kupon oynayacak üyelerin ise kuponda yer alan bir maçınının oranının en az 1.80 oranlı olması gerekmektedir.

 

%20 Yatırım Bonusu

Betsantra para yatırma yöntemlerinden cep bank yöntemini kullanarak para yatıran kullanıcıların yararlanabildiği bu yöntem ile kullanıcılar %20 Yatırım Bonusundan yararlanabilmektedir. %20 Yatırım Bonusundan üyeler maksimum 200 TL bonus kazanabilmektedir. %20 Yatırım Bonusundan kazanılan bonusun çevrimi ise %20 Hoşgeldin Bonusunun çevrimi ile aynı şartlardan oluşmaktadır.

 

Betsantra Güvenilir mi?

Betsantra bonusları genel olarak bakıldığında az çeşitli ve zor çevrim şartlı bonuslardır. Hem bonusların az çeşitli olmasından hem de Betsanra para çekim işlemleri hakkında bugüne kadar sitede bulunan Betsantra başlıklarına olumlu para çekim yorumları gelmediğinden dolayı hiçbir okuyucumuzun Betsantra sitesini kullanmasını önermiyoruz. Okuyucularımıza Betsanra sitesinin yerine hem geniş seçenekli hem de kolay çevrimli bonuslar sunmakta olan Enbet sitesini öneriyoruz. Enbet sitesine üye olmak isteyen okuyucular bu linke tıklayabilir. Tüm okuyucularımıza bol kazanç dileriz.

Yorum yapın