Betpapel İletişim

By Betpapel


Bahis sitelerinin güvenilir olup olmadığı aslında iletişimdeki kalitesinden de anlaşılabilir. Edinmiş olduğumuz tecrübelere dayanarak kesinlikle iletişim açısından donanımlı bir siteyi tercih etmeniz gerektiğini önerebiliriz. Sizlere bu kapsamda önerebileceğimiz site ise Betpapel sitesidir. Betpapel sitesini sizler için iletişim alanında denedik ve bir sorun ile karşılaşmadık. İstediğiniz zaman istediğiniz konuda bilgi alabileceğiniz merkezi bulunuyor. Üstelik bu merkezler çeşitli olarak konumlandırılmış.

Öncelikli olarak iletişim için kullanabileceğiniz merkez e posta adresidir. Betpapel sitesine girdikten sonra hakkımızda adlı bölümde ‘’Sorumlu Oyun’’ kategorisine tıklamanız gerekiyor. Bu kategoriye tıkladıktan sonra alt kısmında sizlere bir e posta adresi verilmiş. Verilen e posta adresi olan destekbetpapel.com adresine mail atabilirsiniz. Eğer maillerinizi, siteye üye olurken verdiğiniz e posta adresi üzerinden gönderirseniz cevapları daha kısa sürede alabilirsiniz. Eğer gerekirse kişisel bilgilerinizi korkmadan mail olarak gönderebilirsiniz, kesinlikle üçüncü kişiler ile gönderdiğiniz bilgiler paylaşılmıyor. Kesinlikle mağdur edilmediğinizi ve maillerinizin cevaplandığını söyleyebilirim. Bu konuda bir sorun yaşamıyorsunuz.

Betpapel’e Üye Ol

Bunun yanında sosyal medya hesapları üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Toplamda 3 adet hesap üzerinden bu iletişimlerinizi kurabilmeniz mümkün. Bunlar Instagram, Twitter ve Facebook hesaplarıdır. Bu hesaplarda sürekli olarak siteye yeni eklenen özellikler, hizmetler paylaşılıyor. Dilerseniz bu merkezler üzerinden yeni giriş adreslerini de öğrenebilirsiniz. Her türlü site hakkındaki yeniliğe bu adreslerden ulaşabilmeniz mümkün. Sosyal medya hesaplarının adresleri şu şekildedir:

Facebook: facebook.com/Bet-Papel

Twitter: twitter.com/bet_papel

Instagram: instagram.com/betpapel

Betpapel’e Üye Ol

Yorum yapın